NEUROLOGO KONSULTACIJA SU ŠEIMOS GYDYTOJO SIUNTIMU – NEMOKAMA

Pacientams, nepateikusiems šeimos gydytojo siuntimo arba neturintiems sveikatos draudimą patvirtinančių dokumentų, galime pasiūlyti mokamą gydytojo neurologo konsultaciją, paslaugos kaina 50 lt. Esame pasiruošę teikti, už papildomą mokestį, NEUROLOGO KONSULTACIJĄ LIGONIO NAMUOSE.

Įvertiname esamą ligonio neurologinę būklę, kuri yra reikalinga siunčiant ligonio dokumentus į NDNT (Neigalumo ir Darbingumo Nustatymo Tarnybą) sveikatos priežiūros, slaugos poreikiams gauti, netekto darbingumo procentams nustatyti.

UAB „Bigartas ir partneriai“ teikiama II – lygio neurologo konsultacija.

Ligoniai priimami iš anksto užsiregistravę tel. 8 37 20 55 64 . Su šeimos gydytojų siuntimais ir be jų. Atliekamas neurologinis ligonio ištyrimas, nustatoma diagnozė, skiriamas gydymas, informuojama apie ligos rizikos veiksnius ir galimas profilaktikos priemones. Diagnozės patikslinimui, ligoniai siunčiami:

  • galvos ir stuburo kompiuteriniams tomografiniams tyrimams,
  • stuburo magnetiniam rezonanso tomografijoms,
  • elektroencefalogramoms,
  • kaklo kraujagyslių doplerografiniams ultragarsiniams tyrimams
  • ir kitiems tyrimams, bei kitų specialistų konsultacijoms, vadovaujantis LR Sveikatos Apsaugos ministro ir Valstybinės Ligonių Kasos direktoriaus įsakymais ir jų nustatytomis normomis.